До уваги мешканців Львова!

Як уже раніше повідомлялося на нашому сайті та сайті Львівської міської ради, в рамках Проекту «Створення муніципальної системи поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у місті Львові із використанням досвіду міста Люблін», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 та відповідно до Ухвали Львівської міської ради від 20.03.2014 року №3066, якою затверджено «Комплексну муніципальну програму поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у місті Львові», Департаментом містобудування Львівської міської ради у квітні-травні поточного року у місті Львові встановлено 80 спеціалізованих контейнерів для збору відпрацьованих батарейок. Із переліком місць розташування цих пунктів збору можна ознайомитись переглянувши інтерактивну карту, розміщену на сайті e-waste.lviv.ua.

Інформуємо також мешканців Львова, що в рамках реалізації Проекту Департаментом містобудування Львівської міської ради проведено тендер на закупівлю комплекту устаткування для переробки люмінесцентних ламп, за результатами якого поставку вказаного обладнання має здійснити швецьке підприємство «MRT System International AB» (www.mrtsystem.com). Повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів розміщене у інформаційному бюлетені України «Вісник державних закупівель» №55 (901) від 10.07.2014р., оголошення №143220.

Нагадаємо, що раніше в рамках Проекту було закуплено та належним чином обладнано два «ЕкоБуси», на базі яких відповідно до графіку реалізації Проекту у 2015 році в місті Львові мають запрацювати мобільні пункти збору використаних енергоощадних та люмінесцентних ламп. Графік роботи мобільних пунктів збору буде доступний через засоби масової інформації. Переробка зібраних ламп буде здійснюватися на вищезгаданому обладнанні фірми «MRT System International AB».

У зв’язку із цим просимо мешканців міста не викидати зіпсовані енергоощадні та люмінесцентні лампи у смітник, а тимчасово зберігати їх в упаковці для подальшої здачі у відповідні пункти збору та належної екологічно безпечної переробки.