Концепція розвитку ринку електричного транспорту в Україні

Представники громадської організації "Екологічні ініціативи" прийняли участь в презентації та обговоренні Концепції розвитку ринку електричного транспорту в Україні, яку 13 квітня 2017 року представили в стінах Верховної Ради України.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян оголосив про амбітні цілі для України - "до 2020 року мати частку електрокарів в загальному продажі авто на рівні не менше 15%". Уряд планує стоворити в Україні повний цикл виробництва електромобілів, стимулювати внутрішній ринок електричного транспорту через надання громадянам пільг та інших стимулів, а також дати можливість бізнесу розвивати цей перспективний вид транспорту.

Запис презентації концепції щодо розвитку ринку електричного транспорту в Україні.

Більше інформації на сайті Міністерства інфраструктури України

В рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІСП «Польща-Білорусь- Україна 2014-2020» Львівська міська рада та Гміна Любліна спільно з Громадською організацією «Екологічні ініціативи» подали на конкурс співфінансування проект «Чиста енергія - чисте місто: системні рішення для розвитку мережі електромобільності у Львові та Любліні».

Мета реалізації проекту полягає у розробці стратегії міста щодо розвитку електротранспорту до 2020 року та реалізації системних рішень, спрямованих на розвиток та розбудову мережі електричних зарядних станцій для сприяння використанню мешканцями екологічно чистих та безшумних видів транспорту з електричними та/або гібридними двигунами.