Оголошуються конкурси на кращий малюнок на тематику щодо поводження з електронними відходами та зі збору відпрацьованих батарейок серед учнів шкіл Львова

Проекти -> Новини
Понеділок, 29 вересня 2014 г.

Громадською організацією «Екологічні ініціативи» спільно з Львівським міським дитячим еколого-натуралістичним центром в рамках проекту «Створення муніципальної системи поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у місті Львові із використанням досвіду міста Люблін», що співфінансується за кошти міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу в рамках програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна на 2007–2013 роки» з 01 жовтня до 15 жовтня 2014 року проводяться конкурс на кращий малюнок на тематику щодо поводження з електронними відходами та зі збору відпрацьованих батарейок серед учнів шкіл Львова.

Мета конкурсів – підвищення екологічної свідомості та відповідальності учнівської молоді у сфері поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування, її заохочення до економного використання природних ресурсів та розуміння необхідності екологічно безпечного вторинного використання ресурсів.

Детальніше інформація про проведення конкурсів:

1. Конкурс на кращий малюнок на тему: «Збережи довкілля! Не викидай використані батарейки та енергоощадні лампи у смітник!»

Умови конкурсу:

• роботи подаються з 01 жовтня до 13 жовтня 2014 року з 10.00 год до 16.00 год. у Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр за адресою: м. Львів, вул. Кубанська 12 ;

• приймаються кольорові малюнки формату А4;

• малюнок повинен бути виконаний кольоровими фарбами (гуаш, акварель, акрил) та олівцями без аплікацій і світлин;

• малюнок повинен закликати до захисту та збереження довкілля та відображати тематику: «Збережи довкілля! Не викидай використані батарейки та енергоощадні лампи у смітник!»;

• малюнки, які скопійовані з книг чи Інтернету не розглядатимуться;

• до кожного малюнку додається етикетка, в якій зазначається: прізвище, ім’я автора (повністю), клас, школа, контактний телефон.

2. Конкурс зі збору відпрацьованих батарейок між класами шкіл Львова «Збережи довкілля! Здай використану батарейку!»

Умови конкурсу:

• зібрані використані батарейки представником класу школи міста Львова подаються 13 жовтня 2014 року з 15.00 год. до 16.00 год. у Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр за адресою: м. Львів, вул. Кубанська 12;

• приймаються використані батарейки з побутової техніки без видимих зовнішніх пошкоджень в необмеженій кількості;

• основним критерієм конкурсу є маса зібраних використаних батарейок учнями одного класу школи міста Львова.

До участі у конкурсах, які проводяться в рамках проекту «Створення муніципальної системи поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у місті Львові із використанням досвіду міста Люблін», запрошуються учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Львова.

В склад журі входить по одному представнику Львівського міського дитячого еколого-натуралістичного центру, управління екології та благоустрою Львівської міської ради та громадської організації «Екологічні ініціативи».

Підсумки конкурсів будуть оголошені 15 жовтня 2014 року на сайтах організаторів. Переможці конкурсів (І-ІІІ місця) будуть нагороджені грамотами.

За довідками звертатися: м. Львів, вул. Кубанська 12; тел. 276-14-19 та м. Львів, вул. Газова 36/2, к. 42, тел. 236-72-66.