У Львові прийматимуть стару техніку на утилізацію

Новини
Теґи: |
Вівторок, 24 лютого 2015 г.

Вже у березні комп’ютер, телевізор чи порохотяг, що віджив своє, можна буде утилізувати цивілізовано. У Львові відкриють мобільні пункти збору відпрацьованої техніки.

Щороку в помешканнях львів’ян накопичується близько 200 тисяч непридатних для використання пристроїв.

«Відходи електронного та електричного обладнання, потрапляючи на сміттєзвалища, є дуже небезпечними. Багато з них містять отруйні важкі метали: свинець, хром, ртуть. Ці речовини забруднюють довкілля і створюють небезпеку для людей, адже під час горіння і розкладання складових такого обладнання, виділяються діоксини, поліароматичні вуглеводні та інші токсичні речовини», – цитує начальника управління екології та благоустрою міської ради Андрія Галушку онлайн-видання Zaxid.net.

Аби зменшити згубний вплив відпрацьованої техніки на довкілля, два підприємства – «Еко-тех-Україна» та «Дубровська» – започаткували проект утилізації побутової техніки.

15 та 22 березня і 7 та 9 квітня на Сихові працюватимуть пересувні приймальні пункти. Перший та другий працюватимуть з 10.00 до 12.00 біля ТЦ «Іскри» та ринку «Санта-Барбара», третій – з 13.00 до 15.00 біля верхнього «Шувару».

Туди можна приносити непотрібне обладнання, зокрема, телевізори, комп’ютери, електрочайники, принтери, факси, порохотяги, клавіатури, мікрохвильовки тощо.

Про вивезення габаритної та важкої техніки можна домовитись із представниками підприємств заздалегідь, зателефонувавши за номерами: 067 859 03 23, 050 371 04 51, 245-26-89.

Сьогодні у Львові діє розгалужена мережа точок збору відпрацьованих батарейок, а вже у наступному році по місту курсуватимуть еко-буси, куди можна буде здати перегорілі енергоощадні жарівки.

Джерело