Запрошуємо ОТГ на семінари з екоменеджменту та природоохоронного законодавства

Новини -> Проекти
Теґи: | |
Четвер, 7 вересня 2017 г.

ГО «Екологічні ініціативи» при підтримці Департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації реалізовує проект «Навчальні семінари з екоменеджменту та природоохоронного законодавства для об’єднаних територіальних громад».

Серія з чотирьох одноденних семінарів проходитиме в обраних ОТГ 10-13 жовтня 2017 року. Процес відбору приймаючих семінар ОТГ триває до 18 вересня, місця проведення будуть повідомлені додатково.

Цільова аудиторія: голови об’єднаних територіальних громад, старости, відповідальні за екологічні питання представники ОТГ. В рамках кожного із чотирьох семінарів передбачено 15 безкоштовних місць для навчання.

Учасники семінару отримають практичну інформацію, яка дозволить ідентифікувати та допомогти розв’язувати екологічні проблеми своєї територіальної громади, приймати ефективні рішення, спираючись на вимоги чинного природоохоронного законодавства України.

В рамках семінару детально будуть висвітлені наступні питання:

1. Джерела формування екологічного фонду, повноваження громади щодо контролю надходжень.

2. Використання коштів екологічного спрямування, розробка природоохоронних заходів, залучення коштів з інших джерел.

3. Механізми впливу на порушників природоохоронного законодавства в рамках адміністративних та кримінальних проваджень та ін.

Щодо участі в одному з семінарів звертатись:

+38 (096) 237-53-40, +38 (095) 028-93-56 (Viber) gorbachovaln@gmail.com