ГО "Екологічні ініціативи" презентувало Концепцію розвитку електромобільності Львова

Сьогодні відбулась презентація та обговорення проекту документу «Концепція електромобільності Львова». Участь в обговоренні приймали заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк, директор департаменту розвитку Наталія Бунда, представники Львіської міської ради, експерти ГО «Екологічні ініціативи», представники громадськості. Презентувати Концепцію мала честь наша громадська організація.

Ідею створення такого документу активно просувала наша громадська організація, та стала автором проекту Концепції електромобільності Львова. Активне обговорення документу підтверджує нашу впевненість, що такі ініціативи є на часі та потрібні місту. В процесі обговорення, були намічені подальші дії та шляхи розвитку. Відмітимо високу зацікавленість у розвитку електромобільності, яку проявила громадськість, приймала активну участь у обговоренні та подала ряд слушних пропозицій.

Ідея концепції полягає в розвитку Львова, як міста дружнього до навколишнього середовища та міста лідера із використання інноваційних технологій. Електромобільність стрімко входиться в наше життя та впливає на багато сфер діяльності міста. Місто повинно взяти на озброєння такий інструмент для досягнення поставлених перед собою цілей у зменшенні шкідливих викидів у повітря, покращення екологічної ситуації та підвищення якості життя в місті.

Метою документу є покращення екологічної ситуації в місті шляхом створення сприятливих умов для збільшення відсотку використання мешканцями міста, публічними структурами, установами, організаціями та комерційними підприємствами транспортних засобів на електричних двигунах із поступовим зменшенням використання автомобілів із ДВЗ, розвиток розгалуженої мережі зарядних станцій для електромобілів та максимально ефективне використання науково-технічного та промислового потенціалу міста для участі у розвитку нового сектору економіку, пов’язаного із розвитком електричного транспорту.

Заходьте за посиланнями, щоб ознайомитись з проектом Концепції розвитку електромобільності та презентацією цього документу.