Підведено підсумки конкурсу зі збору відпрацьованих батарейок серед школярів Львова

Вівторок, 14 жовтня 2014 г.
Теґи:

В рамках проекту «Створення муніципальної системи поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у місті Львові із використанням досвіду міста Люблін» проходив конкурс зі збору відпрацьованих батарейок між класами шкіл Львова на тему: «Збережи довкілля! Здай використану батарейку!». Конкурс організовано громадською організацією «Екологічні ініціативи» спільно з Львівським міським дитячим еколого-натуралістичним центром.

Далі....

Найкращий транскордонний проект у сфері охорони довкілля

П’ятниця, 10 жовтня 2014 г.
Теґи: |

З 2 по 4 жовтня у місті Люблін проходив Конгрес ініціатив Східної Європи. Учасниками заходу стали понад 400 осіб.

В рамках Конгресу серед інших заходів відбулося урочисте підписання Декларації щодо територіального співробітництва, її підписантами стали наступні міста: Люблін, Брест, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Кишинів, Львів, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Рівне, Суми, Тернопіль, Тбілісі, Тімішоара та Вінниця.

Далі....

Оголошуються конкурси на кращий малюнок на тематику щодо поводження з електронними відходами та зі збору відпрацьованих батарейок серед учнів шкіл Львова

Понеділок, 29 вересня 2014 г.

Громадською організацією «Екологічні ініціативи» спільно з Львівським міським дитячим еколого-натуралістичним центром в рамках проекту «Створення муніципальної системи поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у місті Львові із використанням досвіду міста Люблін», що співфінансується за кошти міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу в рамках програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна на 2007–2013 роки» з 01 жовтня до 15 жовтня 2014 року проводяться конкурс на кращий малюнок на тематику щодо поводження з електронними відходами та зі збору відпрацьованих батарейок серед учнів шкіл Львова.

Далі....