90 тисяч гривень для найбільш екологічного міста Львівщини.
Розпочався прийом заявок на конкурс "Екологічно чистий населений пункт", який проводить Львівська обласна рада.
Позмагатись за ці кошти можуть ті, хто досягли значних успіхів по наступним напрямкам:
- організації роботи із впровадження екологічних заходів та забезпечення їх виконання на території відповідної громади правил дотримання санітарного стану та благоустрою населеного пункту;
- ремонту, реконструкції та облаштування наявних об’єктів екологічного призначення і спорудження нових;
- створення належних умов для праці, відпочинку та побуту громадян;
- проведеної роботи, пов’язаної з охороною довкілля, у тому числі із запобігання забрудненню річок, озер, повітряного басейну, а також із зменшення шуму і забезпечення раціонального використання природних ресурсів;
- озеленення населених пунктів, збереження наявних і створення нових парків, скверів, лісопарків та інших об’єктів зеленого будівництва з урахуванням вимог ландшафтної архітектури й садово-паркового мистецтва;
- впровадження малих архітектурних форм екологічного призначення, що відзначаються новизною конструкцій, економічністю й зручністю в експлуатації;
- впровадження сучасних технологій санітарного очищення населених пунктів, утилізації та знешкодження твердих побутових відходів.
Далі....Концепція розвитку ринку електричного транспорту в Україні
Теґи: громадські слухання | електромобільність | електротранспорт | законодавство | концепція | програма
Представники громадської організації "Екологічні ініціативи" прийняли участь в презентації та обговоренні Концепції розвитку ринку електричного транспорту в Україні, яку 13 квітня 2017 року представили в стінах Верховної Ради України.
Міністр інфраструктури України Володимир Омелян оголосив про амбітні цілі для України - "до 2020 року мати частку електрокарів в загальному продажі авто на рівні не менше 15%". Уряд планує стоворити в Україні повний цикл виробництва електромобілів, стимулювати внутрішній ринок електричного транспорту через надання громадянам пільг та інших стимулів, а також дати можливість бізнесу розвивати цей перспективний вид транспорту.
Запис презентації концепції щодо розвитку ринку електричного транспорту в Україні.
Далі....Європейський Союз надасть допомогу Україні в управлінні відходами електричного та електронного обладнання
22 березня 2016 року, в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за участі Голови Представництва Європейського Союзу в Україні, Посла пана Яна Томбінські, Посла Австрії в Україні пана Герміне Поппеллера, Посла Франції в Україні пані Ізабелли Дюмон, Радника Посольства Іспанії в Україні з торгівельних питань пана Рамона Фернандеза та Заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України пана Романа Чуприненка офіційно розпочато новий проект Twinning зі збору і переробки відходів електричного та електронного обладнання та відпрацьованих батарейок, який розрахований на 2 роки.
Далі....У Львові відкрито першу в Україні екологічно безпечну лінію з переробки енергоощадних ламп
Теґи: забруднення | проекти | ртуть | транскордонне співробітництво | утилізація
20 жовтня у Львові на міській ТЕЦ-2 урочисто відкрили лінію з переробки відпрацьованих трубчастих та компактних енергоощадних ламп, що містять ртуть, яка є першою такою на території України.
Лінію відкрито в рамках проекту «Створення муніципальної системи поводження з відходами електронного та електричного устаткування у Львові з використанням досвіду Любліна», який реалізовується за співфінансування ЄС.
Далі....Відеоролик, створений у рамках проекту
Теґи: забруднення | проекти | сміття | транскордонне співробітництво | утилізація
Цікавий фільм про небезпеку використаних батарейок та люмінесцентних ламп. Будьте відповідальні - не викидайте батарейки та лампи у смітник.
Відеоролик виготовлений в рамках проекту «Створення муніципальної системи поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у місті Львові із використанням досвіду міста Люблін» , що співфінансується за кошти Європейського союзу через Програму транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013.